| Corina19 a întrebat:

Stiti o echipa de fotbal feminin in Bucuresti? Va rog, vreau neaparat sa ma inscriu. Nu sunt incepatoare...
Va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Toate cluburile de fotbal unde au liga de baieti au si de fete.(gen steau, dinamo) si nu doar la fotbal dar au la fel si la handbal.

| Andrei900Boss a răspuns:

Nu e footbal feminin din Bucuresti! am cautat pe google doar footbal de Baieti am gasit doar baschet de fete sau alte sporturi. aaa si sa nu uit pe TV nu prea am vazut Steaua de fete si Dinamo de fete laughing laughing

| Andrei900Boss a răspuns:

Aa spune la aia de la Steaua sa te bage in echipa lor laughing laughing sau alte echipe de footbal. Dimano, real madrid etc... si spune exista echipe de footbal de fete? ma puteti baga si pe mine? si aia spun Nu doar Baieti adica nu exista asa ceva.

| Andrei900Boss a răspuns:

Sau exista cluburi dar nu vei ajunge la TV.
http://www.frf.ro/cluburi-de-fotbal-feminin.html si nu exista echipa de fotbal si cluburi.