| Linda724 a întrebat:

Sunt fata, am 13 ani si imi doresc sa incep un sport, dar nu sunt tocmai sportiva, adica nu ma descurc asa de bine la sporturile gen volei, baschet. Ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Arte martiale, inot... un sport individual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã nu iti place nu ai de ce sã incerci, dansurile nu iti plac cele moderne? Si yoga ar fi mai potrivite pentru vârsta ta.

Răspuns utilizator avertizat
| TediiL a răspuns:

Incearca fotbal sau polo

| Departure a răspuns:

Inot. In opinia mea e cel mai bun sport pentru a te mentine ''fit'' si poate fi si distractiv. Daca te pasioneaza sau te-ar interesa poti face si ljupte diverse, nu este un sport exclusiv masculin

| AnoMg a răspuns:

Handbal

| DariusBădi a răspuns:

As recomanda hanbalul!
De ce?
Pentru ca am practicat acel sport si te pot asigura ca te va ajuta fizic.
Hanbal este un sport care te slabeste si inalta.
Plus ca este un sport feminin.
Succes!