| Magnetism a întrebat:

Buna as vrea sa incep sa fac un sport am 1.88 si am facut volei si baschet si sincer nu mi-a placut deloc pur si simplu nu imi plac sporturile de echipa si nici nu sunt foarte priceputa laughing Imi puteti recomanda ceva vreau sa ma mentin in forma dar sa nu ma mai dezvolt in inaltimebig grin.

Răspuns Câştigător
| ovidix a răspuns:

Iti iei o pereche de role fitness, si incepi sa te plimbi... pe langa faptul ca vei arata sexxy, orice baiat va dori sa te agate XD, te mentii in forma happy. In rest iti recomand alergatul sau ciclismul happy.

4 răspunsuri:
| 2hard4u a răspuns:

Eu iti recomand tenisul ca nu-i in echipa si se castiga si frumos daca faci performanta

| maryanaruto a răspuns:

Karate laughing)) si eu fac acolo esti doar tu cu tine si adversaru din fata ta

| Deeya_7785 a răspuns:

Inot.nu e in echipa.da ca sa te mentii in forma poti sa mergi si la sala. deci inotu sau eu stiu. poate ciclismu. sunt atatea care nu implica echipa

| onix_6028 a răspuns:

Deeya.de acord cu tine inotul.dar nu exagerat. pentru ca te lasteste in spate. te dezvolta si in inaltime ceea ce tu nu vrei... 3 sedinte pe saptamana. jumatate de ora. e chiar ok