| Kido0 a întrebat:

Maine seara pleaca maica mea si taikamiu la o nunta.eu cu fratele meu vram sa chemam niste prietenii la un chef. vrau idei ce sa facem. funda. urgent pentru ca maine sunt plecata la mamaia pana la 6 si nu ne lasa pe cal cand nu sunt ei acasa.si intre orele 6-7 cat stau ei acasa eu ma aranjez.si dureaza ceva timp. vreau raspuns urgent. fundahappy

Răspuns Câştigător
| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Pai va puteti uita la ceva film de groaza sa cumparati ceva de la magazin de exemplu popcorn,prajiturele, inghetati, chipsuri etc si in timp ce mancati va uitati la ceva film de groaza daca nu este nimic de groaza la televizor uitati-va la the grudge uita un site unde il puteti vedea http://www.blogulmariei.com/ sau va puteti uita la ceva anime la vampire knight, lovely complex, naruto dar tot mai fain ar fi sa va uitati la film da sa fie becu stins sa para mai inficosator si cine are minute pe telefon sa sunati pe necunoscut si vorbiti cu alta voce de exemplu ziceti cine este acolo doamna mucegai am auzit ceva despre dv vi s-a stricat frigiderul si dupa aia poate zice nu si dupa aia ziceti voi ce pacat da oricum doamna ruty tuty trebuie sa plec ca mi so inundat casa ne mai vedem pa si inchizi telefon in nas si daca nu sti cum sa suni pe necunoscut trebuie asa 331#si scrii numarul de telefon de exemplu stai un pic sa vad ce numar imi vine da sa nu sunati ca nici eu nu cunoasc numarul ii numa asa din minte iti dau un exemplu cum poti face #31#0783453948 si dupa aia mai vedeti ce faceti succes pa da sa nu sunati de mai multe ori pe cine vreti ati inteles pa

2 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Sa faci balamucul cit mai mare sa cheme vecinii politia si sigur nu afla ai tai sa va jupoaie de vii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un mare chef vezi sa nu gasesc prezevative si sticle prin casawinkingDistreazate! BFT

Întrebări recente