| MihaelaAncuta a întrebat:

Sunt noua, si am nevoie de putin ajutor big grin. Maine particip la un cros judetean (fac performanta) sunt la inceput, n-am mai participat niciodata la un concurs. Este de 2, 3 km. Rezistenta o am cat de cat, stiu ca totul depinde de mine. Dar parca nu mi-ar place-a sa vin cu "mana goala" vreun sfat, orice. Multumesc si funda big grin

1 răspuns:
| ionutunited a răspuns:

Mai eu fac performanta la cros, nu lua enrgizante orice ar fi alea te omoara, daca mananci cateva mere si faci putin antrenament si crezi in forta ta locul 1 il ei... funda