| NoraK a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor..maine ma duc la o prietena ff buna cu care ma stiu de 10 ani si nu stiu ce sa ii cumpar ceva simbolic sa nu merg cu mana goala...are si un copilas de 3 ani...am mai fost la ea doar ca nu demult si-a renovat apartamentul..Multzu

Răspuns Câştigător
| ParadiseCaroline a răspuns:

Cred ca din moment ce este ziua ei ea trebuie sa fie rasfatata(nu copilasul-toata lumea face graseala ca daca esti mama gata s-a incheat viata ta si conteaza numai copilul-nu e asa). Cred ca o iconita suflata cu argint sau un ceas frumos sau cel mai sigur un parfum. Poti sa iei si o trusa de machiaj(dar sunt destul de scumpesad)

6 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Buna, ii poti lua copilasului ceva o pijamaluta de exemplu si ei ceva simbolic (un tablou, o veioza).
acum depinde si de cati bani dispui:*

| NoraK explică (pentru papusica987):

Nu vreau nici sa cheltui ff multi bani..mersi mult de idee:*

| ParadiseCaroline a răspuns:

Cati ani are prietena ta?

| NoraK explică (pentru ParadiseCaroline):

Mersi mult de ajutor:*

| ParadiseCaroline a răspuns (pentru NoraK):

Nu ai pentru ce! Sper ca te-am ajutathappy

| ParadiseCaroline a răspuns (pentru NoraK):

Cred ca din moment ce este ziua ei ea trebuie sa fie rasfatata(nu copilasul-toata lumea face graseala ca daca esti mama gata s-a incheat viata ta si conteaza numai copilul-nu e asa). Cred ca o iconita suflata cu argint sau un ceas frumos sau cel mai sigur un parfum. Poti sa iei si o trusa de machiaj(dar sunt destul de scumpesad)