| yoyoalecs a întrebat:

Unde as putea vedea meciul barcei din seara asta la digisport. Vreau un site,daca se poate fara soptcast,un flash ceva, dar vreau sa mearga si sa se vada bine! FUNDA MARE!

6 răspunsuri:
| αlεxTzure a răspuns:

Sopcast

| αlεxTzure a răspuns:

E cel mai bun program

| yoyoalecs explică (pentru αlεxTzure):

Nu am aici unde sunt acum cea mai buna viteza....si nu prea mergebig grin

| JBP a răspuns:

Aici gasesti toate streamurile inclusiv Steaua Ceahlaul si sunt in flash se vad bine intri alegi meciul si dai click pe el o sa iti apara cateva lincuri de obicei merg toate. http://freeonlinemonney.blogspot.ie/p/live-streams.html

| marius99_5786 a răspuns:

Meciul este la televizor pe sport.ro de la ora 23:00

| yoyoalecs explică (pentru marius99_5786):

Da...maine..da eu vreau cel din seara asta din campionat...mai informeaza-te!