| 828216262 a întrebat:

Buna TPU.vreau foarte mult patratele la burta (nu foarte accentuate fiindca sunt fata si nu cred ca o sa-mi mearga cu patratele foarte accentuate ).imi puteti sugera niste idei eficiente (de dorit si efecte rapide). mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Am sa te dezamagesc dar nu exista metode rapide. ideea este sa arzi mai multe calorii decat consumi. alergat, sarit coarda, cardio, te ajuta, la care se adauga o alimentatie, pusa la punct, adica, fara fast food, fainoase, prajeli, dulciuri. cel mai mare dusman esti, daca reusesti sa te motivezi, nu o sa para atat de greu

| AntrenorFitness a răspuns:

Daca doresti sa te documentezi despre cum se obtine un abdomen lucrat http://www.despreculturism.ro/......idiat.html

| Kazumi a răspuns:

Pe bune frate...toate vreti acum patratele.Eu fac 500 de abdomene+ cardio+haltere de 10kg + Jogging 2km pe zi.Depinde cat de rezistenta esti tu eu fac sport de 6 ani.Alege un program care sa ti se potriveasca.

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Esti fata.20 abdomene pe zi sau 30 depinde de metabolismul tau.felicitari.nu multe fete fac ca tine big grin