| Marvinmiau a întrebat:

imi puteti sojne cea mai eficienta metoda sa ai patratele repede sau macar sa slabesti, restul corpului arata bine, dar burta lasa de dorit...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bogdann1107 a răspuns:

Salut la mine au functionar urmatoarele.
Am rarit cartofi prajiti etc, nu am mai mancat fast food mec, kfc.
Friptura la gratar cu salata si cartofii prajiti este "meniul" meu preferat-am eliminat cartofii.
Poti pune langa orez, orez cu legume, piure etc.
Iti recomand sa cauti pe Youtube! 7 sau 8 minute pentru un abdomen perfect!

3 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Abdomene, abdomene si iar abdomene. Si nu cred ca restul corpului arata prea bine, daca ai burta, poate ti se pare tie ca nu esti gras, dar probabil ar trebui sa tii o dieta si sa mergi putin pe la sala.

| IuliaAna23 a răspuns (pentru Kogaion):

Fără o alimentație sănătoasă nu faci nimic, oricâte abdomene ai face. Încearcă să mănânci echilibrat, nu neapărat sa ti dietă, ci doar sa faci mișcare sa mânaci sanatos si moderat. Deși ia mai mult timp, așa te obișnuiești și ai un corp perfect permanent.

| Sigfrid a răspuns:

Fa de 3 ori pe saptamana antrenamente de tip HIIT (20 min/zi) si cateva circuite pentru abdomen.