| D13g0 a întrebat:

Vreau sa fac sala dar mai intai trebuie sa ma documentez si as vrea sa stiu cam ce program de antrenament sa-mi fac si ce grupe de muschi pot fi lucrati in aceeasi zi.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Speechless a răspuns:

Citeste blogurile sportive: hunkbody.ro
Cu pauza de o zi intre antrenamente grupele de muschi sunt: Piept + biceps, spate + triceps, picioare + abdomen + umeri.
Cauta exercitile care iti plac, daca esti mai gras, incearca exercitile care lucra mai multe grupe de muschi. Pentru mai multe intrebari: alchemistu_viitorului

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Inaltime, varsta, greutate, ce urmaresti sa faci la sala. zi-mi astea si iti fac eu program

| D13g0 explică (pentru JohnnyBi):

1.80,varsta 17, masa musculara big grin