| Stefania975 a întrebat:

vreau sa imi achizitionez o bicicleta.
Aceasta ar fi de la B'twin, RockRider 340.
Ce parere aveti,e ok? Pls raspunsuri serioase, de la cei care au achizitionat-o.
2.Cat poate prinde aceasta bicicleta?

2 răspunsuri:
| VladutAnghel a răspuns:

Salut! Este o bicicleta buna pentru pretul ei dar cred ca ar fi mai bine sa mai bagi bani si sa iti iei o bicicleta mai buna deoarece toate componentele te vor tine mai mult timp si sunt de mai buna calitate. Nu iti inteleg intrebarea 2: "Cat poate prinde aceasta bicicleta?" depinde cat de tare pedalezi sau la ce inclinatie este terenul pe care mergi, nu este o masina. Succes!

| cristi22q a răspuns:

Ambele biciclete sunt foarte bune, eu pot sa iti recomand in acelasi timp sa iti ei bicicleta Scoot, Nu conteaza ce marca este conteaza echiparea de pe ea!
O bicicicleta tip Mtb limita maxima de viteza care o poate prinde este de 30-35 de km/h
O bicicleta tip cursiera poate ajunge lejer la 50/km maxim sau 70 km/h, Dar in acelasi timp este si foarte periculoasa!
Eu sunt pasionat de biciclete si am multi km parcursi cu ea atata in afara cat si in oras
Multumesc si o zi placuta!