| chio97 a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa ma duc la scoala de arbitrii din Cluj-Napoca.
Am 2 intrebari si sper sa imi puteti raspunde.
1. Unde se gasesc scoli de arbitri in Cluj-Napoca.
2.In ce consta vizita medicala la arbitri! si cat de des se efectueaza.Dau funda! plzz

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

1. La sediul AJF Cluj, ai aici un numar de telefon http://www.frf-ajf.ro/cluj/stiri/o-noua-scoala-de-arbitri-268.html
2. Vizita medicala se face de doua ori pe an (vara si iarna) inaintea inceperii campionatului. se face un control medical daca esti apt la efort, se ia sange, urina...etc!
Pentru a devenii arbitru trebuie luate si probele sportive (rezistenta si viteza)
Bft!

1 răspuns:
| chio97 explică:

Deci se recolteaza si sange?