| Xxjdjdjdndndnfnffnfnd a întrebat:

Bună tuturor! Ce păreri aveți despre suplimente de la Body line și despre ei?(proteinele Body line pentru îngrășat)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand CARNEA (pui, curcan, vita, peste, porc) ca proteina organica si asimilata integral de corp, nu prafuri chimice precum proteinele bodyline care vine cu efecte secundare serioase.

| Cosmin86 a răspuns:

Alea nu sunt "proteine" sunt "weight gainere" bazate pe carbohidrati... daca te uiti la oricare din ele, o sa fie ca nu are nici macar UN SFERT proteine.