| ElGreco88 a întrebat:

Ce pareri aveti despre firma PowerTech de suplimente nutritive? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

E firma lui Vlad Coste, care inainte ridica in slavi nutritech, cand lucra la ei, si acum i-a blamat intr-una pe grupul de culturism de pe facebook ( si pe unde mai are el cont )

deci, iti dai seama ce incredere sa ai

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu am folosit, dar nici nu am incredere.

| ElGreco88 explică (pentru Cosmin86):

Dar de "

ON 100% Whey Gold Standard " ce parere ai? Multumesc

| Cosmin86 a răspuns (pentru ElGreco88):

Unul din cele mai bune concentrate proteice de pe piata

| ElGreco88 explică (pentru Cosmin86):

Cam dupa cat timp apar rezultate cu ajutorul lui? deci + 3 4 mese pe zi!?

| Cosmin86 a răspuns (pentru ElGreco88):

3-4 luni

| Cosmin86 a răspuns (pentru Nickname1890):

E firma lui Vlad Coste, care inainte ridica in slavi nutritech, cand lucra la ei, si acum i-a blamat intr-una pe grupul de culturism de pe facebook ( si pe unde mai are el cont )

deci, iti dai seama ce incredere sa ai