| cristinutza2222a a întrebat:

Buna tuturor. Vreau sa ma apuc de exerciții fizice acasă deoarece timpul nu-mi permite sa merg la sala. Sunt slaba, nu am probleme cu greutatea. Vreau doar musculatura, încât să-mi arate corpul frumos. In principal as vrea pentru picioare ( mereu le-am avut destul de slabe) si mâini/abdomen etc.
Ce va cer este un program pe care as putea să-l urmez. De asemenea daca știți si vreun video bun. Mulțumesc, funda

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Baga genoflexiuni

| NDC12 a răspuns:

Acasa nu pui muschi, nici nu are rost sa incerci, acasa nu ai aparatele necesare, niste abdomene si cateva genoflexiuni nu sunt suficiente.

Daca vrei cu adevarat sa faci ceva, iti faci timp, daca nu, o sa gasesti o scuza.

| jocksov a răspuns:

1. antrenament + dieta + odihna
2. incepe de aici http://hdbody.ro/program-de-antrenament-pentru-incepatori/
3. in cazul in care ai trecut 4-5 luni, esit pe drumul bun si mai vorbim.
4. era sa uit, acasa nu faci nici o treaba :(