| elizabetha23 a întrebat:

Buna
Voi credeti ca dansurile orientale slabesc?
Deoarece prietena mea vrea sa slabeasca si a auzit ca dansurile orientale o pot ajuta si astfel imbina utilul cu placutul
Si inca ceva daca dormi ziua, slabesti sau te ingrasi?

Răspuns Câştigător
| Artegor a răspuns:

Miscarea slabeste, indiferent ca o faci dansand dansuri orientale sau alte stiluri. Poti slabi si daca lucrezi in gradina sau pur si simplu alergi. Important e sa o faci constant si destul de mult incat sa dea rezultate. Trebuie sa ai si o dieta echilibrata si, cel mai important, sa fii perseverent - daca te astepti la rezultate de genul 30 de kg in 4 zile conform noii retete te cam inseli amarnic

| elizabetha23 explică (pentru Artegor):

Care reteta?

| elizabetha23 explică (pentru Artegor):

In 4 zile sau luni?

| Artegor a răspuns (pentru elizabetha23):

Dadeam un exemplu de reclama la retete miraculoase de slabit (care, evident, nu prea dau rezultatele promise)

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Slabesc increderea!

| IceKitty18 a răspuns:

Orice miscare slabeste, deci da slabeste cu acel dans chiar mult mai ales la abdomen eventual si ceva muschi daca se tine bine. Si nu, somnu nici nu ingrasa nici nu slabeste.La cat dorm eu trebuia sa fiu balena/scandura. Dorm minim 12 ore laughing))) si de amiaza