| Martsje a întrebat:

Vreau sa merg la aceasta sala de fitness "New Power Gym" din Iasi dar as dori sa stiu ce preturi sunt. Help me please! Multumesc

2 răspunsuri:
| Micheal a răspuns:

In primul rand ai putea merge pana acolo sa te uiti la preturi, nu cred ca este o problema, Abonamentul este 60 lei pe luna de la ora 12 sau 2 nu sunt sigur si poti sta cat doresti

| Martsje explică (pentru Micheal):

Evident ca voi merge. Dar am vrut sa vad acum cat costa pentru ca nu sunt in oras si am inteles ca e printre cele mai bunewinking