| Dorin_Ana_1994 a întrebat:

Sunt din Iasi si m-am hotarat sa merg la sala si as dori cateva recomandari cu preturi ok. Si cu ce fel de exercitii ar trebui sa incep pentru un antrenament de intretinere si tonifiere. Sunt fata.

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Pentru fete un antrenament cardio de 3 ori pe saptamana este mai multe decat suficient,daca nu stii cardio inseamna(alergat pe banda, bicicleta eliptica, steper, aprate pentru flexorii coapselor, genuflexiuni etc.)