| BUenoLOL1 a întrebat:

vreau si eu niste pareri despre acest produs daca are cineva niste inforamtii http://www.biotechnutrition.ro/......00-mg.html
Vreau sa ard grasimile rapid... si sa ramana fibra. As dori sa imi raspunda oameni care sunt in domeniu daca se poate multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Ala nu e un arzator de grasimi, nu arde grasimile "rapid", e un lipotropic.

Ar fi trebuie sa auzi pana acum de carnitina...

Daca vrei arzatoare de grasimi, ia Lipo 6, e cel mai bun, costa vreo 200 de lei o cutie care te tine 1 luna aproximativ.

Vezi ca daca vrei sa "ramana fibra", sper ca stii ca trebuie sa mananci si mai multe proteine decat in perioada de masa musculara si sa reduci carbohidratii si grasimile spre zero.

carbohidrati si grasimi DOAR dupa antrenament, altfel dai banii degeaba pe lipo 6 sau pe carnitina.