| SimonykaSimo a întrebat:

Buna vreau si eu sa stiu care este cea mai tare, buna echipa de fotbal din lume?, eu auzisam de Barcelona este adevarat Funda. Dar la hambal care este cea mai buna echipa din romania?

Răspuns Câştigător
| AdinaELA a răspuns:

Buna! La fotbal, intr-adevar Barcelona e una din cele mai bune echipe din lume in acest moment.Depinde si stilul de joc pe care il preferi.Mie, sincer imi place mai mult Manchester United (poate si pentru faptul ca este echipa mea favorita, de afara).In Romania, cea mai buna echipa de handbal este Oltchim Rm. Valcea pentru cel feminin sau HCM Constanta pentru cel masculin.Bafta!

6 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Da Barcelona este cea mai buna in momentul acesta din lume!

| corolav a răspuns:

Dragă Simonyka, nu se scrie handbal ci handbal.
E vorba de un cuvînt compus din arealul limbilor anglo-saxone, din cuvintele "hand" = mînă şi "ball" = minge. Întro traducere oarecum românească asta ar însemna jocul cu mingea cu mîna.

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Imi place ca stii sa scrii pe englezwinking esti pe langa apropo oh go on si OLTCHIM RAMNICU VALCEA e la fete si la baieti e HCM CONSTANTA!

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Romanului ii place numai ce vrea el sa auda X_x imediat cum am zis ca nu stie engleza nu mi-a dat funda laughing

| SimonykaSimo explică (pentru YeyethisShitLookLikeAToupee):

Ma da tu ce vrei nu miai raspuns la amandoua intrebarile

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns (pentru SimonykaSimo):

Se pare ca nici cu romana nu stai prea bine call meu