| DespreVoi a întrebat:

Care e cea mai buna echipa de fotbal din Romania? Dar din lume?

22 răspunsuri:
| xTreMFightx a răspuns:

L7w7n7d7 esti but scrie "Cea mai buna echipa de fotbal din ROmania " esti orb nu vezi
Asa deci
Din Romania- Steaua Bucuresti
Din lume- BVB CHELSEA SI REAL MADRID

| Ibrahimovic a răspuns:

Romania, ma abtin.
Din lume Real Madrid, dar mie-mi place cel mai mult Manchester United!

| Popa_Antonio_1996 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Este adevarat ca Real Madrid este cea ma buna echipa din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua, din România şi Barcelona din lume. Dar Barcelona va decădea după acest sezon, în locul ei instalându-se Bayern Munchen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bazandu-ma pe clasamente:
-Romania: Steaua
-Lume: Corinthians

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bayern Munchen la putere!

| ReusxD a răspuns:

Din Romania, este Steaua Bucureşti.
Iar, din lume este Barcelona.

| L7w7n7d7 a răspuns:

N-ai cum să spui asta, nimeni nu poate!

| VladLungu a răspuns (pentru L7w7n7d7):

A specificat 'echipa de fotbal'. uita-te mai atent si nu mai vorbii despre altii daca tu nu vezi bine.

| tsunami11 a răspuns:

Din Romania este Steaua care se claseaza pe pozitia 51 din lume.
Din lume la moment este Barcelona avind in vedere parcursul din acest sezon ea va decadea si Dortmund de pe pozitia 48 va ajunge in top 10.Steaua va urca si ea citeva pozitii avind in vedere de parcursul din EL si castigarea campionatului minim 5 pozitii va urca.Bayern daca castiga finala de pe 4 ajunge pe primu.Cind te uiti ca Steaua este pe 51 si Borussia Dortmund pe 48 te gindesti ca joaca aproximativ la acelasi nivel insa in Realitate BVB este net superioara Stelei la toate capitoleli.

| VladLungu a răspuns:

Cea mai buna echipa de fotbal este Steaua Bucuresti.
Anul acesta au dominat echipele germane, deci, dupa parerea mea, cea mai buna echipa de fotbtal anul acesta a fost Bayern Munchen.

| Veleno1 a răspuns:

Din Romania este steaua, dar din lume ce tot vorbiti de barcelona sunteti retarzi? Bayern Munchen e cea mai buna din lume

| Claudiuuu92 a răspuns:

Din Romania este Dinamo si din afara, Real Madrid!

| KillerMafiotul a răspuns:

Din Romania este F.C Steaua Bucuresti.
Din lume nu stiu ce viseaza unii, sau poate ca nu au auzit de F.C BAYERN MUCHEN, a batut de nenumarate ori Real Madrid, si Barcelona cu scoruri mari (6-0; 4-0; 3-0 etc.). F.C BAYERN MUCHEN ESTE CEA MAI BUNA ECHIPA DIN LUME CLAR. big grin
Funda?big grin

| S0R1N a răspuns:

Din Romania - Steaua Bucuresti
Din Lume - FC Barcelona

| GoLdyZzZoR a răspuns:

Din Romania: Steaua
Din lume: Bayern Munchen

| Sporeanu_Mirela_1962 a răspuns (pentru GoLdyZzZoR):

Din Romania e steaua
din lume bayern munchen

| Sporeanu_Mirela_1962 a răspuns:

Din Romania e Steaua Bucuresti si din lume e Bayern Munchen

| crissu234 a răspuns:

Romania:steaua Bucuresti
lume:real Madrid

| Radu_Mihai_1990 a răspuns:

Din românia este Steaua.
Din lume este bayern munchen.

| Bagu_Irinel_1994 a răspuns:

Din tara cea mai buna sunt stelisti dar din luma real madrid, dar mie imi place dinamo si eu ma mandresc cu dinamo.

| MarYus_MarYus_1999 a răspuns:

Staua din Romania din lume Barceona