| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca in Turcia (Istambul) se practica surfingul.Sau daca nu o plaja aproape de Istyambul unde se practica? As vrea tare mult sa ma dau cu placa pe valuri si vara asta ma duc la o ruda in Istambul si chiar mi-as dori sa ma dau pe un vallaughing.Sau daca nu macar un parc acvatic din Istambul(Turcia) unde este piscina cu valuri.Nu stiu sa ma dau dar sper sa iau niste lectii inainte si sa nu vin acasa intre scandurilaughingDau funda:*

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Pai nu prea cred ca se poate practica surfing pe acolo, cum nici la noi nu se prea poate.Pentru surfing din ce stiu eu ai nevoie de valuri de o certa marime, ceea ce la marile inchise precum marea neagra este cam greu de gasit.