| RoxieXoxo a întrebat:

Buna TPU :*:*
Vara este din ce in ce mai aproape.
Am 1.63 m si 56 kg. [14 aniwinking]
As dori sa-mi recomandati un mod Sigur de slabire, invercat de voi sau de persoane apropiate.As dori sa fie detaliat raspunsul. Vreau sa ajung la 48-50 kg.
Stiti cum e vara. Piscina...Plaja.
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Andreea_3136 a răspuns:

Sport si mancare sanatoasa... fara dulciuri si mese regulate.multa apa consumata. mancare sanatoasa=verde (tot ce este verde,proaspat este sanatos. spanac,daca`ti palc oualele, mananca doar albusul deoarece este foarte bogat in proteine, galbenusul este doar colesterol. multe multe fructe incat sa-ti iei toate vitaminele. take care

| roddy a răspuns:

Pai am mai spus asta:o data pe saptamana sa ti cura cu mere adica sa mananci toata ziua mere negatite (crude, verzi pentru ca detoxifica organismul. Si sa merg in fiecare zi cu bicicleta sau rolele si vei slabi)

P.S. nu vei slabi din prima zi! laughing funda? happy