| forzasteaua a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa ma apuc de un sport in vara, dupa ce trec de examene..Stau langa dinamo, asa ca as vrea sa merg acolo..cam de ce sport m-as putea apuca? mentionez ca acum vreo 4 ani m-am lasat de scrima, dupa ~1 1n-1 an jumatate...m-as putea reapuca de scrima sau ma gandeam si la rugby..astept ideile voastrehappy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Speechless a răspuns:

Pai inot, fotbal, basket, handbal, orice sport e bine venit, doar sa-l faci.

| forzasteaua explică:

Fotbalul,basketul,volei,handball...astea le fac in fiecare zii cu prietenii. vreau ceva mai... specialthinking cred ca de scrima o sa ma reapuc.

| help112 a răspuns:

Scrima? fi si tu ca toti oameni obisnuiti si joaca football. apropo ca sa fiu sigur, scrima e sportul ala cu sabi sau ceva de genu nu?/

| Ursachi_Razvan_1988 a răspuns:

Si eu fac scrima da la iasi si daca vrei un sfat apucate de scrima deoarece la rugby o sa fie naspa de faci f gras