| MonsterElectric a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un sport ( ma gandeam la tennis sau basket dar nu stiu sigur ) imi puteti spune unde pot practica aceste sporturi? stau langa National Arena

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Sunt niste terenuri de tenis la Lia Manoliu, iar basket poti practica si la unele scoli generale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o tona de terenuri de tenis in parcul stadionului. Plus ca unele, din ce stiu, organizeaza si cursuri de tenis. Iesi pe-acolo si pune cateva intrebari, e imposibil sa nu afli raspuns.

| MIS a răspuns:

Sala sporturilor