| FlashX12 a întrebat:

Am avut mana rupta la incheietura acum un an jumate si cand fac flexii ma doare...parca nu imi stau la loc oasele...

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
O ata daca este rupta si apoi i-ai facut nod, crezi ca mai poti avea baza in acea ata?
Asa si cu mana ta, nu o folosi in exces ca nu mai duce cum era odata.
O radiografie ai mai facut sa vezi in ce stare este?
Fa un control si apoi fa efort la sfatul unui medic.
O seara bunahappy

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Pai si de ce iti fortezi mana? Tu gandesti putin inainte sa faci ceva?

| AdyColt a răspuns:

Fa-ti control medical neaparat daca vrei sa mai faci sport.

| Fatamuntilor a răspuns:

Toti cei are au avut membrele rupte simt o durere mai ales la
efort
Cere si pararea unui medic.