| Alex66 a întrebat:

Buna ziua as dori sa ma ingras dar fara burta; D ce sfaturi?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Va trebui sa servesti cele 3 mese zilnice, dar cu siguranta va trebui sa urmezi si un program de modelare a corpului la sala, altfel...se va depune tot si de regula la barbati aceasta depunere se face pe burta.

7 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Bagi mult carbo, si faci definire la abdomene ca sa nu pui burta, ce e asa greu

| anutza a răspuns:

Miere cu nuca - te ingrasi repede si pentru a nu face burtica faci si abdomene

| Alexander21 a răspuns:

Prietene,orice grăsime, se pune prima dată pe burtă. Unde ai văzut tu om gras fără burtă?

| Alex66 explică:

Am uitat sa mentionez ca eu merg la sala de 3 lunibig grin

| Alex66 explică:

Abdomenul meu e perfect dar nu ma supar daca fac (unpic) de burta in 1 luna dau jos

| Malasuerte94 a răspuns:

Mda laughing WTF tu de fapt vrei muschi nu greutate,,, depinde de tine, mananci chestii ce contin proteine(de ex carne) si te duci la sala sa modelezi,, daca nu vei modela vei avea burta!

| CocalaraRockerita1989 a răspuns:

Mananca 3 mese pe si fara a sari vreodata vreuna.fructe leguma si multa carne.creste cantitatile pe care le consumi in genere si continua sa faci sala