| anonim_4396 a întrebat:

ce sport as putea practica pentru inaltime? La 11 ani?

Răspuns Câştigător
| Lɑяisɑ a răspuns:

Eu ti-as recomanda baschetul.Cand eram mica, jucam dese ori baschet.Jocul este distractiv,dar in acelasi timp corpul lucreaza la formele lui,cu toate astea,ca oasele se intind cand alergi,sari si in multe alte cazuri,iar atunci cand se intind, ialtimea creste.Dar desigur ca trebuie sa ai si un apetit sanatos, sa te odihnesti minim 8 ore pe nopate.Multumesc,si mult succes la joc!happy

5 răspunsuri:
| DrA a răspuns:

Baschet, volei, inot, tenis de camp. Importand e sa ai si o alimentatie sanatoasa si sa te odihnesti cel putin 8 ore pe noapte. succes

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Roag-o pe mama ta sa te lige cu mainile de un copac si-apoi sa traga de tine pana te lungestirolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru BlackMetalIsMyLife):

Poate, tu nu prea ai cap deci nici nu am luat in calcul raspunsul tau de...

| CrazyJok3r a răspuns:

Iti recomand taekwoando.Eu fac taekwoando de 2 ani si mai mai inaltat.Eu am o medalie de aur si o medalie de bronz. Poti veni si u la un club de la taekwoando.

| Cattleya a răspuns:

Baschet, handbal, volei