| simpleScript69 a întrebat:

Buna ziua, comunitatea TPU! Am nevoie de ajutorul vostru! As dori sa imi achizitionez o bicicleta pana in bugetul de 2700 de lei. Astept pareri/sfaturi. Cel mai bun raspuns, primeste funda, succes!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Achiziționează ce bicicleta îți place. Poate părerea mea este diferită de a ta.

| simpleScript69 explică (pentru darrio2007):

Am nevoie de un model... mesajul tau imi e inutil si am impresia ca faci post-hunting...

| darrio2007 a răspuns (pentru simpleScript69):

Nu intelegi sensul cuvantului post-hunting. Eu nu ti-am urmarit intentionat vreo greseala. Cand folosesti asemenea cuvinte gandeste-te daca sunt potrivite pentru ceea ce gandesti. De-aia ti-am raspuns numai eu? Alti useri nici nu s-au deranjat sa-ti raspunda. Asa ca, ia-ti ce-ti place.

| danbnz a răspuns:

Ce fel de bicicleta?
De sosea, de oras, mtb...