| Rallu_2412 a întrebat:

Heii TPU :* Am nevoie de ajutorul vostru ca de obicei sfaturi, pareri, sugestii. Vine ziua mamei, 8 martie si eu nici acum nu stiu ce sa ii cumpar. Ea zice la fel ca in fiecare an ca nu vrea nimic, dar eu cum i-am cumparat in fiecare an acum ar fi penibil pentru mine. Iam cumparat anii trecuti: poza cu mine si fratemiu, cana cu noi, cartea mamei, parfum, set de cercei bratara si lant. Deci pe bune chiar numai stiu. Ajutor. Cel mai bun raspuns, cele mai multe sfaturi si pareri primeste funda si vot :X:*

Răspuns Câştigător
| MasQueNada a răspuns:

Nu conteaza foarte mult ce anume ii iei, pentru ca e mama ta si se va bucura oricum, dar conteaza ca pe langa cadou, sa ii cumperi si flori (sau cum a zis katy, o floare in ghiveci). Femeile in general apreciaza florile, mai ales cand sunt de la copiii ei. Ati putea incerca sa faceti si o felicitare personalizata. O va pastra sigur, iar voi o sa va amuzati peste ani.

PS: Poate ii plac esarfele? Sau lumanarile parfumate? Seturi pentru aromaterapie? Trusele de machiaj sau alte cosmetice? N-ai auzit-o niciodata zicand ca ar vrea ceva anume?

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cumpara-i o floare frumoasa in ghiveci.ca aia tine si o s-o aiba mereu ca amintire de la tine si sigur o sa-i placa si mereu cand o va uda o sa-si aminteasca de acea zi

| MeUFO a răspuns:

Bună! Nu uita că întâi vine 1 Martie! Vezi aici http://www.lecturirecenzate.ro/2011/02/27/educatie-martisor/
Apoi, pentru celelalte zile de care spui, poţi să îi cumperi o eşarfă frumoasă, asortată la un pardesiu sau un taior al mamei, o broşă, o pereche de ciorapi foarte eleganţi, un ulei pentru masaj, o lampă odorizantă (din aceea în care arde o lumânare, iar deasupra într-un vas se pun uleiuri parfumate), un toc frumos de ochelari. Succes!

| andra_7244 a răspuns:

Sincer eu i-as cumpara un trandafir si o cultie de bomboane milca in forma de inimioara e ceva simplu si de bun gust...sunt sigura ca ii va placeakissFundapuppy dog eyes

| TheRightAnswer a răspuns:

Cosmeticele, toate fetele/femeile adora cosmetice. Parfum, creme, seturi de cosmetice de tot felul. Gasesti in mall-uri, market-uri, etc. Mult succes
PS: DA, indiferent ce spune, trebuie sa cumperi cadou