| Parinteledinsat123 a întrebat:

Dacă fac sală si ridic greutăţi afectează viaţa sexuala ( natural fara protenie si altele ) afectează viata sexuala da sau nu?

Răspuns Câştigător
| sasha898 a răspuns:

Tu consumi deja de mult proteine exemplu:carne, oua, lapte etc. Daca te referi la suplimentele proteice alea tot naturale sunt de exemplu whey din zer, zeru se extrage din lapte. sau sunt suplimente din alubsuri de ou. DE CE TOATA LUMEA CONSIDERA CA PROTEINLE ITI POATE AFECTA CEVA? pentru ca e lipsa de documentatie si sunt saturat deja de toti firavii care baga in ei bere toata ziua si imi reproseaza ca m-am facut mare cu proteina si cica pot si ei asa intro luna big grin

2 răspunsuri:
| Madalin01 a răspuns:

Nu!

| Parinteledinsat123 explică:

Dar dacă consum proteine ce se întâmplă?