| Lepadatumihai a întrebat:

Buna ziua!
Doresc sa-mi achizitionez o șa noua de bicicleta(double noseless saddle) si as dori sa aflu de la cineva macar care a incercat asa, daca este eficienta si protejeaza 100% zona pelviana.
Multumesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am incercat dar pare sa fie foarte buna mai ales pentru mine ca sunt gras. Eu as cumpara.

| Mirel4412 a răspuns:

O prostie de sa, du-te la un bike shop si alege-ti una de acolo dupa nevoile tale, eu acum am una de la diamondback si nu m-a durut o secunda fundul.

| Lepadatumihai explică (pentru Mirel4412):

Salut nu am nevoie de una normala pentru un spinning bike de casă, am intrebat daca a folosit-o cineva, nu daca ii se pare utila sau nu fara sa fi incercat asa ceva