| Generalgrevious031 a întrebat:

Buna ziua! Ieri seara trebuia sa prind la Superprono 4 raspunsuri corecte din 6 dar nesimtiti de la Superbet mi-au trecut doar 3 raspunsuri corecte, mi-a trecut 0 la ultima intrebare "cate cartonase galbene vor fi in prima repriza in meciul dintre RB Leipzig si Real Madrid?" la ultima intrebare am trecut ca se va acorda un singur cartonas galben si asa s-a intamplat doar ca antrenorul de la Leipzig a primit cartonasul in prima repriza, oare se pune ca a luat antrenorul galben?

1 răspuns:
| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Pai cum scria fratioare acolo? Sigur nu ai indeplinit ce trebuie rolling on the floor dracu sunt unii care castiga mii de euro la pariuri la superbet si primesc toti banii si tu crezi ca te fentau aia pentru 2-3 beneficii minore?