| Cosmin_Pahome_1995 a întrebat:

Buna ziua!
Imi puteti spune ce parere aveti despre urmatoarele produse din categoria "Suplimente Pak" de la Redis deoarece intentionez sa le achizitionez (in legatura cu: performanta, gust, mixabilitate, calitate, etc) :
1) CONCENTRAT PROTEIC DIN LAPTE (MPC 85 UF)(http://www.redis.ro/......pc-85.html
2)CONCENTRAT DIN ZER - WPC 80 (NUTRI WHEY 800F)(http://www.redis.ro/......-800f.html
P.S.: As dori sa imi raspunda doar cei care le-au incercat...
Multumesc!

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

O parere la fel de proasta cum am pentru toata firma Redis, calitate foarte proasta la aproximativ toate produsele.

| Cosmin86 a răspuns (pentru SiLaS):

Nu sunt facute de ei, sunt doar importate.

Dar e o pudra proteica goala, fara absolut nimic, cu un gust de-ti vine sa borasti ( gust de zer ).

Bine, daca poti sa bei zer gol, poti s-o bei si pe asta. Dar... n-are enzime, n-are glutamina, n-are nimic, proteina goala.

| Vladut650 a răspuns:

Redis este una dintre cele mai proaste firme. Incearca firme bune cum ar fi ON, Gaspari, Dymatize BSN etc...