| ZdobșiZdub a întrebat:

Bună ziua, oare îmi puteți spune când mai este Gala RXF?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Arunca-le o intrebare pe https://www.facebook.com/RXFighting/
Nu imi place sportul asta, desi sunt iubitor de box, kickbox si kempo, chiar practicant, cand vad insa ca toate "femeile" astea de traperi isi disputa meciuri in cusca, imi vine sa rad, astia care nu au dat un pumn in viata lor...se bat treperi cu vloggeri; P
I-as invita sa se bata cu lumea pe reguli de kickbox sau box, dar ce sa vezi numai sunt smardoi ca nu se pot tine cu ambele brate de picioarele adeversarului...
Deci un sport de rahat MMA-ul, din pacate, zic ca acest sport sa il fi promovat doar profesionistii si nu toti coteii!

| ZdobșiZdub explică (pentru Simpatic):

Multumesc de raspuns

| Simpatic a răspuns (pentru ZdobșiZdub):

Cu placere!

| trophin a răspuns:

Nu. nu suntem ofensivi, luptatori

| ZdobșiZdub explică (pentru trophin):

Ok am înțeles