| Tudorash23 a întrebat:

stiti cumva daca exista o groapa cu nisip (pentru sarituri in lungime, atletism) de cumparat? Si daca este, imi puteti da un link? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| anamariaiancu a răspuns:

Nu, De fapt o astfel de groapa se confectioneaza Chiar asa : Ai ne voie de 4 Lemne lungi, si un lemn subtire si lat larg etc. le unesti cu ciocanul si comanzi cam 8 sacii cu nisip cal la 20 lei
Sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

Nu exista, dar poti sa-ti faci tu una.

| marlanuu a răspuns:

Vrei sa cumperi o groapa, sa o iei intr-un sac si sa o duci acasa, nu? m-am amuzat foarte tare laughing)ti-a zis anamaria cum se face

| Bunocul a răspuns:

Nu e greu de facut. Incearca sa faci cum a spus anamaria.

| SeBbByYy a răspuns:

Cea mai simpla metoda, stii pe un antrenor de atletism?, il poti intreba pe el de unde se poate cumpara sau eu stiu, sau sa iti inchirieze si tie pentru, Sambata, Duminica sau eu stiu, cand vrei tu, asta mi se pare cea mai simpla varianta! happy si intrebarea care ai pus-o tu raspunsul meu este aici si modalitatea cum poti sa faci tu : Nu, De fapt o astfel de groapa se confectioneaza Chiar asa : Ai ne voie de 4 Lemne lungi, si un lemn subtire si lat larg etc. le unesti cu ciocanul si comanzi cam 8 sacii cu nisip cal la 20 lei
Sper ca te-am ajutat

| Tudorash23 explică:

Multumesc tuturor, dar marlanuu, in ziua de azi, se gasesc de toate, de aceea am intrebat, nu ca sunt eu prost. Mersi anamariaiancu in mod special.