Întrebare recomandată | laurentiu345345234 a întrebat:

vreau si eu sa imi iau o bicicleta ce imi recomandati P.S: mountain bike am inteles ca first bike nu e buna

Răspuns Câştigător
| Capriciu a răspuns:

Salut! Eu am mountain bike si nu am avut nici o problema pina acum cu ea stiu si persoane care au first bike si la fel nu au nici o problema insa eu iti propun mountain bike fiindca eu sunt foarte multumita.

3 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Mountain bike.depinde si ce vrei sa faci cu ea, dar mb sunt cle mai bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Verisoru meu are mountain bike si e multumit de ea big grin

| MCG a răspuns:

Mountain bike asa cum sugereaza si numele e o bicicleta montana desi e pregatita sa faca fata utilizarii puternice, e ce a mai buna!