| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tuturor! Am doua intrebari:
1. As vrea sa va intreb daca stie careva dintre voi cateva link-uri,videoclipuri sau programe cu stilul de arte martiale Ninjutsu. Nu am vazut sau auzit pe nimeni ca mai practica stilul asta, dar pe mine ma intereseaza foarte mult...
2. Stie cineva un magazin de arme prin Iasi? M-ar interesa in special sabii, cutite, arcuri, sageti, stelute...
Stiu ca poate pare ciudat, dar ma apropii de statutul de ninja si am nevoie de mai multe lucruri.
Multumesc mult si o zi buna in continuare!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Http://www.ninjutsu.ro/bujinkan_dojo_romania.htm

Ninjutsu in Iasi... uita-te acolo

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Les Mills Combat ~ Ultimate Warrior

| Wehes a răspuns:

Te uiti prea mult la Naruto, prietene happy

| anonim_4396 explică (pentru Wehes):

Nici nu stiu ce ii naruto, frate!
Si daca nu ma crezi, problema ta! In afara ca nu ma ajuti cu nimic, iti pierzi si tu timpul cu scrisul raspunsului asta de nimic...
Gandeste-te de doua ori inainte de a scrie!

| Wehes a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi Pare rau Maestre, sper sa nu-mi dai cutit pe strada cand ma vezi sad

| anonim_4396 explică (pentru Wehes):

Hai, gata cu glumele!