| Gangsta43 a întrebat:

Buna ziua vreau sa pun o intrebare care este adresata suporteriilor dinamovisti deci va rog fara injuraturi sau jigniri deci intrebarea era pentru suporterii dinamovisti din ardeal la meciul cu bistrita contand pentru cupa romaniei din 20 aprilie 2011 stadion bistrita accesul in peluza in care merg galeria dinamovista cum se face ca specific sunt din bistrita sa imi spuna cineva care merge la meci si este sau nu din ardeal sau din bucuresti multumesc pentru intelegere si cel mai bun sa castige.

1 răspuns:
| kissadem296 a răspuns:

Sincera sa fiu daca esti fata nu prea stiu de ce te intereseaza fotbalu' Dar vezi daca te intereseaza eu nu prea stiu sa iti dau un raspuns aproximativ corect, dar poti sa te uiti pe antena 3 sau pe realitatea tv si acolo sunt foarte multe informatii folositoare care s-ar putea sa te ajute