| MELON1234 a întrebat:

Buna Ziua vreau sa stiu cum se pregateste proteza dentara pentru karate!

3 răspunsuri:
| Emil_Florian_1982 a răspuns:

Se baga in apa fiarta si se muleaza pe dantura pana se intareste

| Chsattidjtzkg a răspuns:

Se baga in apa fiarta si pe urma o tii in gura strangand din dinti pana ti se face forma dintilor

| SebastianSebi29 a răspuns:

Proteza trebuie sa o fierbi in apa. După ce se înmoaie o pui în gura și strângi ușor pana rămâne forma dintiilor. După aceea o scoți din gura și o răcești cu apa rece.