| AndreMr a întrebat:

Bunaa. Am nevoie de o parere, in oglinda nu pot sa imi dau seama, eu ma cred putin plinuta. Am 1.70 si 55 kg si 17 ani. Cum vi se pare greutatea mea? Adica e normal?

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Avand in vedere ca inca esti in crestere din punct de vedere fizici dezvoltata stai foarte bine. Nu esti grasa si nici slaba. Daca te-ai pune pe fitness ai avea un corp de invidiat.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E bine.

| alexandrualind a răspuns:

Este normal, eu sunt cu 1cm mai mic ca tine la inaltime si 11 ani si am 50 kg dar sunt foarte slab.Este foarte normala greutatea ta.

| Peridava a răspuns:

Pentru 17 ani, e bine.

| SnowKat a răspuns:

Mie mi se pare o greutate buna pentru inaltimea ta, totusi se spune ca trebuie sa te simti bine in pelea ta tongue daca ti-a spus cineva cumva ca esti grasa nu-i asculta trebuie sa te simti tu bine in pielea ta nu ei tongue in plus dupa datele date esti perfecta pentru varsta ta ai putea fi chiar model si sa nu crezi ca te laud acuma, asta-i adevaru. tongue