| Bosoi_Alice_1998 a întrebat:

Bunăă! Vreau în câteva zile să merg să-mi achiziționez o pereche de ghete de kangoo jumps.
Sunt din Constanța, dar nu știu în ce supermarket sau la ce magazin să merg să-mi caut. Spuneți-mi voi, dacă știți.
Mulțumesc frumos! :*

2 răspunsuri:
| AsTheLove a răspuns:

Buna,
Bravo tie ca faci Kangoo Jumps! E perfect pentru corp! big grin Cat despre cumparat, iti recomand sa mergi la Decathlon, daca exista, sau Hervis Sports, fiindca asta sunt cele mai importante in sporturi.Nu in Carrefour, sau Billa, fiindca sunt de proasta calitate, sau pur si simplu nu au asa ceva!
Sper ca te-am ajutat! happy :*
AsTheLove

| theo2001 a răspuns:

Pai... nu exista un magazin de articole sport cu kangoo jumps, poti sa iti comanzi ghetele pe net, eu asa am facut http://dianastirbu.ro/......goo-jumps/