| MaGicElEmEnt a întrebat:

Cam cate calorii ard daca merg cu bicicleta pe afara vreo aproximativ 30 minute-1 ora? daca stiti va rog sa spuneti as aprecia pentru un raspuns folositor primeste funditahappy Mersihappy

Răspuns Câştigător
| Marius0189 a răspuns:

Cam 600-650 de calorii intr-o ora. Insa depinde foarte mult de cum mergi. Valorile le-am aflat prin "my coach", la o videza de ~10-15 km/h. Stima!

4 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Caloriile nu se calucleaza dupa minute ci dupa kilometraj...nu prea are rost dc i-ai dat funda

| Marius0189 a răspuns:

Am specificat ca am folosit programu "mycoach", si acel program calculeaza caloriile pierdute in functie de viteza, distanta, ritm, etc.
Nu inteleg de ce exista oameni ca tine. Dati raspunsuri doar ca sa primiti "fundita". Daca te ajuta cu ceva, o/il rog pe MaGicElEmEnt, daca poate, sa-ti dea tie "fundita".
Nu mai zic de exprimarea ta: "nu are rost de ce i-ai (tu ai scris legat) fundita".

| deea1music a răspuns:

Cam 100. happy

| GabySichim a răspuns:

In jur de 235 kcal.