| use5name a întrebat:

Cam in cat timp poti deveni un culturist adevarat, ce trebuie sa mananci si ce proteine trebuie sa iei pentru a pune multa masa musculara pe tine?

2 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Tu apuca-te de sala mai intai, ca sa fii un "culturist adevarat", trebuie sa mergi cativa ani buni la sala. Marea parte care intrebati chestii de genul aici mergeti doar 2 luni vara si dupa va lasati.

| Andrey550 a răspuns:

In primul rand nu consuma proteine. poti sa iti iei proteinele din mancare: carne pui, curcan etc cauta pe net daca o sa iei proteine si o sa te lasi pe parcus de sala o sa devi foarte slabit fara pic de vlaga in tine si culturist e cam greu sa devi deoarece iti trebuie ani buni de sala si antrenament! BAFTA!