| blaablaablaaa a întrebat:

Cum poti pune masa musculara cat mai repede? Ma refer la Creatina sau ce proteine imi recomandati?
NU vreau despre alimentatie, stiu ce si ca trebuie sa mananc.

10 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Iti recomand un izolat proteic pe baza de zer Nitro-Tech de la Muscletech.Este foarte bun si te va ajuta in masa musculara, rezultate foarte bune dupa 5-6 luni de la folosire.

| Morenna10 a răspuns:

Incearca sa iti stabilesti o alimentatie corespunzatoarea si consistenta. daca vrei sa ai rezultate in timp

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Facand gantere, si flotari!

| Vladut650 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Facand flotari o sa faca masa musculara repede? Ai facut vreodata in viata ta sport?

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru Vladut650):

De mic, si am facut si abdomene si spalier, boss!

| Vladut650 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Perfect Boss, si ce ai rezolvat? timp pierdut degeaba. Continua sa faci abdomene si iti vei distruge coloana. Nu aveti nici cea mai mica legatura cu sportul si va dati cu parerea, mai sunteti si tari in gura. Stii ce inseamna un antrenament pentru masa musculara? Stii ce inseamna sa mananci 5-6 mese pe zi? Te rog frumos ramai la flotari si abdomene

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru Vladut650):

Esti prost informat, mi-am dezvoltat musculatura, daca nu cunosti, nu vorbi!
Salut!

| Vladut650 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Imi poti spune ce musculatura ti-ai dezvoltat tu facand abdomene? Copil mic care daca face 1000 de abdomene pe zi gata e sportiv, vai de capul vostru. Dati sfaturi despre sport cand nu ati facut un viata voastra o serie de tractiuni

| Vladut650 a răspuns:

Nu ai cum sa faci masa musculara repede, cine iti spune asta e un tampit. masa musculara se face in ani de zile, nu in 2 saptamani cum vrea toata lumea.

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Repede? Steroizi...dar nu ti-as recomanda.