| raulXXX a întrebat:

Cam la ce pret as putea vinde o pereche de crampoane adidas originale la mana a 2-a in stare foarte buna, un prieten vrea sa i le vad si nu stiu la ce pret ar mere! cel bai bun raspuns funda!

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

50 de lei.

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Depinde cat ai dat pe ele daca sunt la mana a 2 a eu iti zic sa le dai cel putin cu 1 milion unele costa 4-5 milioane..iesi tu in castig. funda?

| AlinaPristavu19 a răspuns:

Depinde...ex:crampoanele in magazin costa de la 80 lei la 300 sau mai mult dar ai putea sa i le dai la 60 sau 70 lei depinde cat ai dat tu pe ele