| Ciuica1Cristian a întrebat:

Salut vreau sa cumpar o pereche de crampoane dar nu stiu ceva. Cat ar costa unele de fier luate de la firma si nu la mana a doua?

Răspuns Câştigător
| Gamer4Ever a răspuns:

Daca vrei crampoane, presupun ca le vrei pentru fotbal, nu-I asa?
Ei bine, eu iti recomand ceva Nike Mercurial! Si sa nu fie de fier ca nu mergi in razboi cu ele! laughing
Ca si pret o sa fie de la ~150-170 in sus, dar, sunt de calitate! Nu chinezarii si alte chilipiruri.

1 răspuns:
| Ciuica1Cristian explică:

Ai dreptatelaughing) stau ii rup picioarele lu astialaughing