| cosminul a întrebat:

Cand ar trebui mai bine sa iau creatina? Inainte de antrenament cu vreo 45 de min sau dupa antrenament?

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

O poti lua si cu 30 de minute inainte de antrenament si cu 30 de minute dupa antrenament.
Sa nu faci greseala sa crezi ca daca o iei inainte e un fel de ''energizant'' si ai energie in timpu antrenamentului ca nu e asa.
Nu conteaza cand o iei, ideea e sa o ai in corp.
Noroc.

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Inainte de antrenament

| Goldenboy97 a răspuns:

Inainte e cel mai bine dar si dupa pentru ca te ajuta sa te refaci, mareste sinteza...

| NDC12 a răspuns:

Nu conteaza, creatina o poti lua in orice parte a zilei.Eu o iau dimineata, sau dupa antrenament.

| ElenaRomann a răspuns:

Inainte