| SweetThings a întrebat:

Cand e barcelona-real madrid si pe ce canal?

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Meciul de totul sau nimic pentru Barcelona va fi in direct pe Digisport si LiveText pe HotNews.ro de la ora 21.00.

Sursa: http://sport.hotnews.ro/......mp-nou.htm

Il poti vedea aici: http://www.ziuaveche.ro/......88290.html

6 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

E azi de 21:00

| HardCandy a răspuns:

Salut meciul este astazi 21.04. 2012 la ora 23. Funda?

| angel74dm a răspuns (pentru HardCandy):

La ora 23:00 eventual să se uite la rezumat, că meciul e cu două ore mai repede... Dai răspuns greşit şi mai cerşeşti şi fundă...

| HardCandy a răspuns (pentru angel74dm):

Nu team obligat sa-mi dai funda daca vroiai dadeai daca nu, nu si nu ma intereseaza de funda ta.Eu credeam ca e la ora 23.

| angel74dm a răspuns (pentru HardCandy):

Dacă erai şi mai atent decât la prima întrebare, băgai de seama că întrebarea e a lui SweetThings, nicidecum a mea, deci nu am cum să-ţi acord fundă. Funda poate fi acordată doar de cel care pune întrebarea... În schimb, dacă răspunsul tău suna "Salut meciul este astazi 21.04. 2012 la ora 23, cred." se evitau complicaţiile ulterioare...

| stelistu720 a răspuns:

E azi la 21:00.