| JusTPauL a întrebat:

Cand merg facute exercitii pentru deltoizi posteriori?
Cu spate, umeri sau triceps?

Răspuns Câştigător
| andreigustaviol a răspuns:

Cel mai indicat este sa ii faci in ziua cand faci partea superioara( umeri )

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Cu umeri, dar intra si la spate la anumite exercitii (la multe).

| CulturismsiFitness a răspuns:

Cel mai bun antrenament este cel in care lucrezi toata grupa de muschi din aproape toate unghiurile.
Parerea mea este ca cel mai bine sa antrenezi partea din spate a umerilor cand antrenezi umerii. De ce?
Pentru ca atunci muschiul iti este incalzit si pompat, ca urmare si rezultatele trebuie sa apara.